سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 

هلال

 
امروز: یکشنبه 100 شهریور 28

با وجود آنکه حرف وحدیث های زیادی در جوامع اسلامی در رابطه با نزدیکی فروپاشی رژیم صهیونیستی بر سرزبان هاست، اما پرداختن به این مسئله آن هم در سطح دانشگاه های رژیم صهیونیستی خبر از قوت گرفتن این احتمال دارد.
به گزارش شبکه ندای قدس، در پژوهشی علمی ـ دانشگاهی  صهیونیستی نسبت به فروپاشی کامل اسرائیل طی 20 یا حداکثر 30 سال آینده هشدار داده شده است.
روزنامه صهیونیستی هاارتص با انعکاس این خبر افزود: بسیاری ازسیاستمداران، نظامیان وفرهیختگان اسرائیلی بر این باورند که خطراتی جدی اسرائیل را تهدید می کند وباید پیش از، فوت وقت کاری برای نجات آن کرد .
آکادمیست های اسرائیلی در پژوهش خود که در کنفرانس هرتزیلیا هم به آن پرداخته شد، اعلام کردند : بزرگترین خطری که ادامه بقای اسرائیل را بشدت تهدید می کند، گسترش مقاومت عربی ـ اسلامی است ، این مقاومت با استفاده از استراتژی جنگ فرسایشی وبه موازات آن انجام حملات سلب مشروعیت جهانی از اسرائیل تیشه به ریشه اسرائیل وارد می کند.

 نوشته شده توسط هلال در جمعه 89/2/24 و ساعت 12:25 صبح | نظرات دیگران()

در حالی که فیس‌بوک که موسس آن یک یهودی است به طور معمول صفحات ضد اسرائیل را می‌بندد، اما وجود یک صفحه ضد صهیونیستی در این سایت اجتماعی، خشم صهیونیست‌ها را برانگیخته است. روزنامه صهیونیستی "هاآرتص " در خبری به وجود صفحه‌ای در سایت اجتماعی "فیس‌بوک " اشاره کرد که به طرح شعارهای ضدصهیونیستی می‌پردازد و طرفداران این صفحه فیس‌بوک به 10 هزار و 480 نفر رسیده‌اند که این حجم انبوه طرفدار این صفحه خشم این روزنامه صهیونیستی را برانگیخت. در این صفحه فیس‌بوک شعارها و عکس‌هایی علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا قرار داده شده است. هاآرتص ضمن اشاره به این نکته که تاکنون چندین صفحه "آنتی-سمیتیک " [ضد یهودی] در فیس‌بوک بسته شده، نوشت: به نظر می‌رسد که موسس یهودی شبکه اجتماعی فیس‌بوک هنوز به وجود این صفحه ضد اسرائیلی پی نبرده است. "مارک زوکربرگ " موسس یهودی شبکه اجتماعی فیس‌بوک برای نخستین بار این شبکه را تنها برای استفاده دانشجویان دانشگاه هاروارد ایجاد کرد اما پس از مدتی تصمیم گرفت پهنه کاربران این شبکه اجتماعی را افزایش دهد. بر اساس آمارها، در حال حاضر کاربران فیس‌بوک در جهان به حدود 500 میلیون نفر رسیده‌اند.


 نوشته شده توسط هلال در سه شنبه 89/2/21 و ساعت 1:42 عصر | نظرات دیگران()

رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه ضمن هشدار نسبت به اقدامات جائرانه رژیم صهیونیستی در شهر اشغالی قدس هشدار داد که این مساله سراسر منطقه را به آتش خواهد کشید و تلاش تل آویو برای اخلال در آرامش منطقه پیامدهای ناگواری به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب...

 نوشته شده توسط هلال در سه شنبه 89/2/21 و ساعت 1:18 عصر | نظرات دیگران()

کارشناس مسائل خاورمیانه  عدم مشروعیت رژیم صهیونیستی و ناتوانی این رژیم در ملت سازی در سرزمینهای اشغالی را نشان دهنده شکست اهداف صهیونیسم  در 62 سال اشغالگری  دانست .

ادامه مطلب...

 نوشته شده توسط هلال در سه شنبه 89/2/21 و ساعت 1:7 عصر | نظرات دیگران()

اتحادیه های شغلی و حرفه ای اردن روز دوشنبه تبلیغات و تلاش گسترده ای را برای تحریم کالاها و تولیدات رژیم صهیونیستی آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری " الجزیره " ، تلاش برای تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در اردن همزمان با افزایش بحران در روابط دو کشور صورت می گیرد.
دکتر احمد عرموطی رئیس شورای اتحادیه های شغلی و حرفه ای ( 14 اتحادیه ) و اتحادیه پزشکان اردن گفت : این تبلیغات گسترده  ضد کالاهای اسرائیلی و با شعار " به سوی اردن خالی از کالاهای دشمن صهیونیست " و همزمان با فرارسیدن شصت و دومین سالروز نکبت در واکنش به تهدیدات تل آویو علیه امان صورت می گیرد.


 نوشته شده توسط هلال در سه شنبه 89/2/21 و ساعت 1:6 عصر | نظرات دیگران()

خبرگزاری فارس: رژیم صهیونیستی اذعان کرد که تعداد زیادی از آثار باستانی و میراث فرهنگی به سرقت رفته از عراق درپی حمله آمریکا به این کشور در سال 2003 میلادی از موزهای این رژیم سر درآورده است

ادامه مطلب...

 نوشته شده توسط هلال در دوشنبه 89/2/20 و ساعت 12:27 صبح | نظرات دیگران()

پلیس رژیم صهیونیستی در بیت المقدس یک خاخام معروف را به اتهام تلاش برای کشتن شاگرد خود بازداشت کرد.

ادامه مطلب...

 نوشته شده توسط هلال در دوشنبه 89/2/20 و ساعت 12:25 صبح | نظرات دیگران()

خبرگزاری فارس: یک گروه فنی الجزایری با نفوذ به 450 پایگاه اینترنتی رژیم صهیونیستی موفق شدند صفحات اصلی این پایگاه‌ها را تغییر دهند و برای مدتی پیام‌های حمایت از ملت فسلطین را در صفحه اصلی آن قرار دهند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه اردنی "الرای "، منابع صهیونیستی اعلام کردند که یک مجموعه الجزایری شب گذشته نزدیک به 450 پایگاه اینترنتی اسرائیل را هک کرده‌اند.
بر اساس این گزارش این اقدام پس از هک شدن یکی از سرورهای مرکزی شرکت (HTTP) سایر سرورهای مرتبط با آن در شرکت "باراک " (013) صورت گرفت.
بر اساس این گزارش این گروه پس از هک‌کردن پایگاههای اینترنتی اسرائیل صفحات اصلی این پایگاهها را تغییر داده و پیام‌های متعددی درباره حمایت از ملت فلسطین بر روی این صفحات قرار دادند حتی در یکی از این‌ صفحات پیام "زنده باد فلسطین " قرار گرفته بود.
ان در حالی است که چندی پیش یک هکر اسرائیلی تلاش کرد تا به خبرگزاری ملی لبنان نفوذ و‌ آن را هک کند اما رژیم صهیونیستی در هک کردن این خبرگزاری ناکام ماند و کادر فنی این خبرگزاری توانست به سرعت این پایگاه خبری را به حالت طبیعی خود برگرداند.


 نوشته شده توسط هلال در دوشنبه 89/2/20 و ساعت 12:18 صبح | نظرات دیگران()

وجود فساد اداری، مالی، سازمانی و حتی جنسی نکته مشترکی است که هنگام بررسی عملکرد رهبران صهیونیست در عرصه سیاسی این رژیم توجه هر کارشناس و صاحب‌نظری را به خود جلب می‌کند و به جزئی لاینفک از زندگی سیاسی این افراد تبدیل شده است

ادامه مطلب...

 نوشته شده توسط هلال در دوشنبه 89/2/20 و ساعت 12:9 صبح | نظرات دیگران()

 

رسانه های گروهی رژیم صهیونیستی فاش کردند: رژیم اشغالگراسرائیلی از بحران مواد مخدرمانند حشیش ، هروئین ، کوکائین و ماریجوانا رنج می برد.

ادامه مطلب...

 نوشته شده توسط هلال در دوشنبه 89/2/20 و ساعت 12:6 صبح | نظرات دیگران()
   1   2   3   4      >
درباره خودم

هلال
هلال
دشمن بزرگ اسلام و بشریت صهیونیسم با تاریک کردن فضای جهان، توانسته است اهداف پلید و شوم خود را پیش ببرد. هلال سعی می کند با نور خود حقایق را نشان دهد.

آمار وبلاگ
بازدید امروز: 10
بازدید دیروز: 59
مجموع بازدیدها: 91483
جستجو در صفحه

لوگوی دوستان
خبر نامه